Krušné hory   Krušnohorsky myslet, žít a snít

Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít

18. listopadu 2013 Zpravodajství

Oblasti: | Komentáře: zatím žádný | 531 x přečteno

Kde zahájit Adventní čas? Přece na Božím Daru!

Prožijte s námi v rámci společného, česko-německého projektu Adventní tradice v Krušných horách, předvánoční chvíle provoněné cukrovím a štolami, svařáčkem i čajem na Božím Daru i v saském Oberwiesenthale.

Přijďte se vánočně naladit, osvěžit si koledy v podání country skupiny Album přímo pod rozsvícený strom na náměstí na Božím Daru, v neděli, 1.12.2013 hned po setmění. Tu pravou vánoční atmosféru podtrhne také ochutnávka vánočního cukroví, vánočních perníčků a lahodného svařeného vína, nebo čaje.  Pozvali jsme mezi nás i mistra kováře a možná právě Vám uková ten pravý vánoční zvoneček.

Hned druhý adventní víkend, v sobotu 7.12.2013 Vás srdečně zveme k našim sousedům do Oberwiesetnhalu. Zažijte neopakovatelnou atmosféru Vánočních trhů našich sousedů, zasněte se při pohledu do oken s rozsvícenými, pro Krušnohoří typickými vánočními oblouky. Přijměte naše pozvání do kostela Martina Luthera na tradiční vánoční koncert Oberwiesenthalského sboru, přijďte se potěšit pohledem na skupinu mladých „paličkářek“ navazujících na dávné krajkářské tradice Krušných hor. Postaráme se o Vás jako správný hostitel a nabídneme Vám lahodné vánoční štoly i typické české vánoční cukroví. Po koncertu Vás pozveme na malé občerstvení na Vánoční trhy.

Díky finanční podpoře z fondů EU v rámci projektů Cíl3 se o Vás postaráme zcela zdarma!

P.S.  Netrapte se myšlenkou na cestu do Oberwiesenthalu! I to je naše starost. Objednali jsme pro Vás autobus na trase Jáchymov-Boží Dar-Oberwiesenthal a zpět. Jízdní řád včas zveřejníme na webu www.bozidar.czwww.klubkrusnychhor.cz .

dvent Boží Dar

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading ... Loading ...

Co by Vás mohlo zajímat
© 2020 Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít. Kontakt: krusnohorsky@krusnohorsky.cz