Krušné hory   Krušnohorsky myslet, žít a snít

Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít

14. srpna 2015 Pěší tůry, Zpravodajství

Oblasti: | Komentáře: zatím žádný | 444 x přečteno

Další ročník Karlova kroku na Božím Daru je za dveřmi

V sobotu 29.8. zveme všechny příznivce aktivity Nordic Walking a fandy prima zábavy bez ohledu na věk a kondici na Boží Dar. Již po dvanácté odstartuje Karlův krok, oblíbený pochod severským stylem se speciálními holemi. Karlův krok je součástí celého seriálu sportovně-kulturních setkání pod hlavičkou Krok ke zdraví, který kromě pohybu nabídne také spoustu zábavy a zdravotně-preventivních konzultací na téma zdravý životní styl pro celou rodinu.

Tanečním krokem vyzve k pohybu hvězdný taneční pár Honza Onder a jeho partnerka Lucka Hunčárová v rámci Taneční školičky pro děti. Jejich taneční pořady patří k nejoblíbenějším pořadům dětského kanálu České televize „Déčko“.

Do tajů tahů štětcem na malířské plátno vtáhne malé, ale třeba i velké návštěvníky Karlovarská malířka Varvara Divišová. Své autorské dílo si každý malíř může odvézt jako vzpomínku.

Jedním z důležitých kroků na cestě ke zdraví je kromě pohybu a zábavy také prevence. I na tu jsme pamatovali a tak návštěvníkům nabídneme kondiční poradnu Nemocnice Ostrov, kde mohou zájemci získat bezplatnou konzultaci na téma správné stravovací návyky s nutriční terapeutkou, nebo si mohou nechat změřit své tělesného složení přístrojem Bodystat.

Pomyslný dostavník jakoby vystřižený z filmového westernu, jehož posádku tvoří skupina TAXMENI, přiveze zábavu ve formě koncertu k poslechu i k tanci ve stylu country&western.

Karlův krok jako jeden z mnoha kroků ke zdraví je mimo jiné podporován Česko-německým fondem budoucnosti a je organizován společným, česko-saským organizačním týmem. Zábavu si tedy mohou užívat nejen čeští, ale také němečtí návštěvníci Božího Daru. Díky našim tlumočníkům zbouráme jazykové bariéry. Čeští „walkeři“, kteří se vydají na tratě pochodu Nordic Walking si mohou poměřit své síly s těmi německými.

Za každého registrovaného účastníka budeme letos vybírat 50 Kč. Vybraná částka bude předána Nadačnímu fondu Restart.

Pro všechny, kdo si budou chtít s námi užít prima den na Božím Daru jsme připravili tričko jako dárek a vzpomínku na Karlův krok 2015 a dali jsme si tradičně záležet, aby i ceny pro vítěze pochodu a v tombole stály za to se zúčastnit.

Pro více informace a přihlášení sledujte naše stránky na www.krokkezdravi.com.

DSCN5931

 Krok-ke-zdravi_KarluvKrok-CZ_plakat_webnahled

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading ... Loading ...

Co by Vás mohlo zajímat
© 2020 Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít. Kontakt: krusnohorsky@krusnohorsky.cz