Krušné hory   Krušnohorsky myslet, žít a snít

Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít

16. března 2019 Fotoseriály, Hrady, stavby

Oblasti: | Komentáře: zatím žádný | 642 x přečteno

Kalecký kostel

Užil si jej při západu v zasněžených scenériích, nesčetněkrát během dne, kdy sluníčko osvítilo jen tento samotný klenot, natočil u něj časosběr.

Ale ještě nikdy si jej nevychutnal při východu. Navíc ještě s téměř neznatelnou námrazou. Mohu být na jednom místé po sté a vždy mi umí krušnohorská krajina nabídnídnout něco nového. Proto mne nikdy neomrzí trávit v ní čas.

Užívám si ty chvíle, když mám čas, chuť a jde mi počasí naproti. Pak prožívám interně i třeba pět hodin, jako v tomto případě na jednom fleku a nevadí mi to.

Přijel ještě za tmy, musel trošku sladit svítání s autobusem, malinko to mám komplikované nejsem motorizován. Ale nestěžuji, má volba.

Pak jsem vlastně přikován k tomuto místu na „dlouhých“ pět hodin. Tím ale je čas i na návštěvu Volarenského rybnika na hranicích rašelin a vychutnávat si tuto krajinu v titěrností. A mohu sladit svou duši, mysl, zní to možná pateticky. Ale proč vlastně lidé pádí do krajiny, do přírody? Protože ti, co do ni chodí ví, kolik jim přináší pozitivní energie.

A ještě zbyde čas na to si dát pár piv místní hospodě)).

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...

Co by Vás mohlo zajímat
© 2020 Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít. Kontakt: krusnohorsky@krusnohorsky.cz