Krušné hory  Krušnohorsky myslet, žít a snít

03. února 2012   Glosy  

Oblasti: | Komentáře: 4 | 2 392 x přečteno

V Krušných horách existuje zlatý důl

Je spousta projektů propagující Krušné hory a Podkrušnohoří.Ať už to jsou tyto stránky, skvěle zpracovné stránky www.krusnohoci.net , Znovuobjevené Krušnohoří či různá občanská sdružení jenž zdůrazňují krásy Krušných hor či bojují proti megalomanské výstavbě větrníků

A spíše je prezentace nebo obhajoba současného stavu hor nějakou tu kačku stojí, čas do propagace či záchrany Krušných hor jenž investují je neměřitelný.

Pak se z čista jasna objeví firma, která už za tři týdny od svého vzniku má od Ústeckého kraje, v čele s bývalou vychovatelkou, v současnosti paní hejtmankou Vaňhovou, zakázku za 30 milionů korun na propagaci rekultivovaných míst po těžbě uhlí.

Notabene firmě, kterou v oboru reklamy a propagace nikdo nezná.

REMA Media má za téměř 30 milionů vyrobit webové stránky s mapovými vrstvami a 3D modely, vytisknout 30 tisíc letáků a zajistit promítání propagačních spotů na LED obrazovkách.

Ano je to ten samý kraj, který přes tyto peníze chce „zvýšit podíl trvale udržitelného cestovního ruchu“ a pak mu nedělá problém schvalovat desítky větrných elektráren.

Schizofrenie Ústeckého kraje v čele s bývalou vychovatelkou, v soušasnosti paní hejtmankou Vaňhovou by byla k pousmání. Kdyby ovšem netrpěly jak hory tak hlavně místní obyvatelé.

Krajský úřad a firma REMA Media objevily v Krušných horách zlatý důl.

P.S. Tyto stránky nemají z propagace Krušných hor ani korunu, spíše naopak, jejich majitele to stojí nemalý peníz.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (5hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...

Co by Vás mohlo zajímat4 komentáře na článek “V Krušných horách existuje zlatý důl”


 1. Galdra
  03. února 2012
  8.49

  Víš Martine, to je normální v tomhle státě. Co chceš od svačinářky a vůbec od rádoby politiků. Frank Herbert (klasik – napsal třeba Dunu) řekl toto: „Politická moc přitahuje patologické povahy, které jsou již ve svém jádru zkorumpovatelné“ – přesně řečeno. Neznám placeného politika, který by nebyl šmejd.


 2. Vladimír Šťastný
  03. února 2012
  9.10

  Galdra. Nemyslím si, že by to zde bylo jinačí než jinde. Politik koncentrující do svých rukou rozhodovací pravomoc a balík peněz daňových poplatníků je v permanentním pokušení všude, kde je tento model správy věcí věřejných přijat. To, co je u nás zásadně jiné je míra dozoru veřejnosti. Lidi jsou zkrátka pohodlní něco takového dělat, místo toho hořekují v hospodě nad prohnilostí a úplatností těch, které sami volili. Kdyby dokázali jasně a důrazně dát najevo to, to se jim nelíbí a případně to podpořili příštím volebním výsledkem, jsem přesvědčen, že k takové míře rozkrádání, korupce a celkově arogantní zvůle státních úředníků by v takové míře nedocházelo. Jinak s Vámi souhlasím, moc a peníze korumpují samy o sobě ale tlak na to aby se tak nedělo mohou vytvořit jen sami občané, kteří si ale svůj možný vliv zatím neuvědomují ani ho neumí použít.


 3. Martin Valina
  04. února 2012
  9.31

  V tomto sem pesisimista, žádné volby to nezmění, přijdou noví, a bude to pak to samé. Vzopmeňme si na R. Johna jak hřímal své plamenné řeči, když měl pořad Na vlastní oči – „Jak je to možné, jak se chovají naši politici“ . A hle , hezky nám ukázal Jak je to možné.


 4. Ivan Cáder
  23. února 2012
  17.37

  Gocela tomu rozumím .Sháníme kde jakou korunu na štoly v Mědníku
  a třeba kraj nic nedá ale pro některé rádoby podnikatele a pro některé politické strany či cikány ,tak nato peníze jsou. Já osobně za naší občanskou společnost musím poděkovat za dobrovolnou pomoc a práci hasičům z Kadaně pod vedením náčelníka M.Apolena .Hasičům z Klášterce nad Ohří čí ze Severočeských dolů pod vedením náčelníka F.Foukala. A že se dá dělat i za pivko a za buřta jako to bývalo to mi nikdo nechce věřit.

Odpovědi


4 × 7 =
© 2009 Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít.