Krušné hory   Krušnohorsky myslet, žít a snít

Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít

27. dubna 2013 Glosy

Oblasti: | Komentáře: zatím žádný | 1 607 x přečteno

Jak jsem doblogoval

Jako skvělá věc pro propagaci Krušných hor a potažmo i tedy mých stránek formou obrázků a pár písmenek se mi jevil blog na Idnes.cz, viz valina.blog.idnes.cz . Bývávalo. Kdo je dnes víc než administrátor? A co se vlastně tak „hrozného“ stalo?

Smázli mě na IDNESu . Zrušili mi Můj Účet iDNES.cz Nechovám se dle jejich „etického kodexu“. Jsem dle nich hulvát.

Chodím pokud možno pěšky či jezdím na kole abych co nejvíce chránil životní prostředí, papírky v přírodě nevyhazuji, spíše je i sbírám. Jsem naší společnosti prospěšný neb už téměř tři desítky let poctivě platím daně, aniž bych pak někdy je na dávkách od státu vyžadoval. Ale stejně sem vyvrhel. Určil to internetový portál IDNES svým „etickým kodexem“.

Nehraji si na svatého, nejsem ale ani žádný sprosťák. Přiznávám, že nebyly některé komenty úplně košer, ale žijeme ve společnosti, která taktéž není úplně rajská. Proč si hrát na něco co nejsme?

A jaké že to napřiklad byly komentáře?

Například sem okomentoval článek o poslancích, kteří si chtějí za státní peníze vyrazit na fotbal a komentoval rozhovor s poslancem Igorem Svojákem řádky – „Chceme aby to bylo transparentní „, proto na dotaz kdo jede mlčí. Poslal bych naše milé poslance, kteří si mysli že jsou normální hrát ten fotbal třeba do Afghánistánu na minová pole.Tím svým čutánim je jim stejně jedno na jakým povrchu hrají – Smazáno.

Reagoval sem – Tak mi byl smazán příspěvek – důvod ? Příspěvek byl neetický . Máte pocit redakce Idnesu , že to co v tomto případě dělají poslanci je etické ???? – Smazáno.

Poslední, desátý stupeň ke „zlaté“ byl komentář k článku Může za Boston Česko, nebo Čečensko? Můj komentář byl – V Americe jsou tupci, tupci jsou však i v Čechách, Nesmysleme si že jsme národ chytráků. Vyčůránků to asi jo. – Smazáno

Další důvod k smazání byl komentář – Jelikož je Blesk od toho abychom se dozvěděli kdo s kým souložil či čamtal, tak nějaká závislost či nezávislost je u tohoto deníku skoro druhořadá – Smazáno.

V článku se jednalo o prodej Blesku podnikateli Babišovi.

A který příspěvek dokázali také smazat? To když sem reagoval na jeden komentář, který byl dost podobný tomu mému jenž smazali – Ty dlouho nevydržíš. – Smazáno

Zatím se mám – nechali mi status blogera – ale uvažuji, že i tohoto se vzdám a smáznu IDNES nadobro.

Nepřipadá mi, že by se iDNES choval podle etického kodexu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading ... Loading ...

Co by Vás mohlo zajímat
© 2024 Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít. Kontakt: krusnohorsky@krusnohorsky.cz