Krušné hory   Krušnohorsky myslet, žít a snít

Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít

15. srpna 2013 Zpravodajství

Oblasti: | Komentáře: zatím žádný | 873 x přečteno

Karlův krok a několik dalších kroků ke zdraví na Božím Daru

V sobotu 31.srpna se milovníci pohybu mohou těšit nejen na Karlův krok, Nordic Walking Maratón a to již desátý ročník, ale také na mnoho dalších kroků ke zdraví.

Náš Klub Krušných hor se spolu s partnerským saským klubem Sportpark Rabenberg rozhodl rozšířit nabídku sportovních i zábavných aktivit a vyzvat tím návštěvníky k dalším krokům ke zdraví. Kromě sportu bude na náměstí na Božím Daru na programu i zdravotní prevence. Kožní lékař MUDr. Daniel Horváth nabídne ve své „polní“ ordinaci prohlídku kožních pigmentových skvrn.

Zdravou výživu na téma mořské ryby představí japonský kuchař, který předvede co je to Sushi, jak ho připravit a určitě i jak ho ochutnat. Ani o zábavu nebude v poslední prázdninový den nouze. Nejmenší děti se mohou vydovádět na nafukovacích, skákacích atrakcích a zručné malířky obličejů budou připraveny splnit každé přání malých zákazníků. Větší děti, ale i dospělé zájemce pozveme do improvizovaného ateliéru karlovarské malířky Varvary Divišové, která bude připravena zasvětit do tajů štětců, pláten a akrylových barev.

Namalovaný obrázek bude pak svým autorům milou vzpomínkou. Pro každého registrovaného účastníka jsme připravili malý dárek v podobě pestrobarevného šátku. Samozřejmě se postaráme také o občerstvení, nabídneme grilovanou klobásu nebo palačinku od božídarských specialistů. Pomyslnou třešničkou na dortu sportovně-zábavného dne bude v 14.00 hod. vystoupení hudební skupiny Yo Yo Band s Richardem Tesaříkem.

Přijeďte se přesvědčit, že starat se o své zdraví je vlastně prima zábava! Díky finanční podpoře našeho projektu z fondů Evropské unie, v rámci programu Cíl3 bude vše zdarma!

Pro více informací volejte 737222410 nebo pište na krok-schritt@seznam.cz

P.S. A nezapomněli jsme ani na tombolu. I letos se budou rozdávat hole na Nordic Walking, sportovní trika, hračky a slevové šeky i mikrovlnné trouby od společnosti Whirlpool.

Boží Dar

Boží Dar

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading ... Loading ...

Co by Vás mohlo zajímat
© 2024 Krušné hory Krušnohorsky myslet, žít a snít. Kontakt: krusnohorsky@krusnohorsky.cz