Krušnohorsky myslet žít a snít

01. Prosinec 2011   Aquaparky, koupaliště  

Oblast: None | Komentáře: zatím žádný | 71 x přečteno

Bazén a sauna v hotelu Nástup

Když budeme například na lyžovačce na nejvyšším vrcholu Krušných hor, na Klínovci, můžeme využít i služeb bazénu na hotelu Nástup.

Je přístupný i neubytovaným, je to pouze limitováno časem.

Díky tomu, že se jedná o moderní krytý bazén, můžete ho využít každý den.


Provozní doba: denně - pro hotelové hosty od 8.00 do 22.00 hod. a pro veřejnost od 10.00 do 18.00 hodin, po domluvě i déle.

Jediný bazén v blízkém okolí Klínovce Vám umožní strávit příjemné chvíle aktivním odpočinkem či pouhým lenošením v příjemně vyhřáté vodě. Využít můžete ostrůvek, masážní stěnu s vodním hřibem či vodopád.

Můžete využít solária, kondiční koutek nebo jen tak posedět u baru a občerstvit se.

 

Sauna - Hotel Nástup (Klínovec - Krušné hory)

 

Pro příjemné uvolnění a relaxaci si můžete v hotelu vybrat ze tří druhů saunování.

Klasická finská sauna (85 – 90 °C), jejíž blahodárné účinky jsou známy již po staletí. Při saunování dochází k odplavování toxických látek z těla, prokrvení pokožky a k relaxaci celého těla. Pravidelným saunováním a otužováním zlepšíte imunitu svého organismu.

Nízkoteplotní sauna (48 – 50 °C) je vhodná pro ty, kteří nemohou využít klasickou saunu. Je vhodná především pro osoby s vysokým krevním tlakem či onemocněním kardiovaskulárního systému.

Aroma sauna, nový fenomén v saunování. Procedura je založena na saunování pomocí esenciálních olejů, které napomáhají např. při astmatu, chronických respiračních onemocněních či opakovaných zánětech průdušek. Doporučovaná je i kuřákům, mohou jí navštěvovat i osoby s kardiovaskulárními obtížemi.

Sauna hotelu Nástup je připravena nejen pro hotelové hosty.

Provozní doba: pro hotelové hosty i veřejnost denně od 10.00 do 18.00 hodin.

http://www.hotelnastup.cz/cenik-sluzeb

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading ... Loading ...

Co by Vás mohlo zajímat



Odpovědi


Krušné hory

Ohře

Z Chomutova do Chebu a zpět přes Krušné hory

Na logickou otázku co dělat v den narozenin,  znám nelogickou odpověď.  Místo slavení odstartovat třídenní šlapání jak po Poohří tak po Krušných horách. Výlet začal… Celý článek

Erzgebirge

pohled na Pöhlberg

Na rozhlednu Pöhlberg

Tento cyklovýlet považuji za jeden z těch náročnějších. Jak délkou tak reliéfem. Poznal sem zde nejtěžší stoupání po asfaltu, na mapce jej najdeme na 40… Celý článek

České středohoří

Stekník

V duchu zlatavého moku – Na Stekník a Líčkov

  Skvělým námětem  na rovinatý cyklovýlet  je šlapání  z Chomutova na dva zámky a ještě můžeme navštívit muzeum chmele v Žatci. Do města startu se vrátíme cyklostezkou… Celý článek

 krusnohorsky@krusnohorsky.cz

© 2009 Krušnohorsky myslet žít a snít. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig.